فاش شدن هویت اصلی ارمیا در آکادمی گوگوش

 فاش شدن هویت اصلی ارمیا در آکادمی گوگوش و برنده مسابقه آکادمی گوگوش

 

به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت:

طبق اعلام سایت خبری حامیان ولایت در مورخه ۲۷/۱۲/۹۱ در مورد یکی از اعضای سازمان منافقین که بازدوبند با فائقه آتشین (گوگوش)۰زن بدکاره رژیم گذشته که متاسفانه در زمان وزارت مهاجرانی بازد وبندازایران خارج گردید و پس از یک دوره دربدری در خارج توانست با توجه به شهرت سابقش باهمکاری گروه بها ئیت صاحب یک کانال تلوزیونی گردد و برنامه اکادمی را با همکاری بهائیان حلقه جاسوسی که همکاری با سازمان های مخوف دارند ،برنامه ریزی کنند.

 

باتوجه به اینکه سازمان مجاهدین خلق(منافقین) از وجه خوبی برخوردار نبوده ونسبت به دشمنی با ملت ایران و حاکمیت ،خود را در صف مقدم می دانند .احتیاج به یک عملیات روانی گسترده جهت نشان دادن وجه مناسب دارند.ولی از آنجا که هیچ گاه ملت ایران ترور ۱۲ هزار مردم مظلوم خود را و همچنین همکاری با رژیم صدام جهت حمله به تاسیسات و……از یاد نمی برند.لذا با پولی که همه ساله سازمان سیا در اختیار این گروه تروریستس قرار می دهد ،به راحتی با فائقه آتشین جهت معامله وتخریب حجاب زن مسلمان به عنوان یک آواز خوان در ماهواره برامده اند.

 

لذا افشاگری در مورد این خانم به نام اورینب مشایخی در واپسین روزهای آخر سال توسط فضای مجازی و مخصوصا پایگاه خبری حامیان ولایت انجام گردید . وایشان را به عنوان منتخب اول معرفی گردیده بود وماجرای پشت پرده این جریان به اطلاع ملت ایران رسیده بود .و حقه این گروهک پوسیده هویدا گردیده بود .لذا دوباره اسناد و هویت سرکار خانم منافق  اورینب مشایخی دوست ملکه ترور مریم رجوی را بازگو ،همراه با اسناد در اختیار خوانندگان عزیز می گذاریم.

نام اصلی این فرد اورینب مشایخی است که دراین شبکه با ظاهری با حجاب بنابر دستور سازمانی این گروهک مشغول آوازه خوانی است .گفتنی است این برنامه توسط خواننده بدنام و بدکاره زمان طاغوت (فائقه آتشین معروف به گوگوش) مدیریت می شود و ظاهرا نامبرده با همکاری گروهک تروریستی منافقین قصد دارد امسال تمام قد در خدمت این گروهک تروریستی باشد.
شبکه من و تو۱ در سری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش سعی در ایجاد الگویی دقیقا همانند الگو های رفتاری سازمان منافقین را دارد. سازمانی که هیچگاه اخلاق و انسانی را رعایت نکرده است. البته در ابتدای راه این سازمان با دنبال کردن مبانی اسلامی خودرا به عنوان یک تشکیلات دین محور معرفی کرد و از این طریق با جذب جوانان متدین مبارزات خود را با رژیم شاهنشاهی آغاز کرد. پس از پیروزی انقلاب و براندازی رژیم شاه سران جمهوری اسلامی با بی اخلاقی ها و خودسری های این سازمان برخورد کرد و درنتیجه این سازمان به یکی از دشمنان اصلی جمهوری اسلام ایران تبدیل شد. در زمان شروع جنگ ایران و عراق نیز این سازمان از هیچ گونه دشمنی با مردم ایران دریغ نکرد تا جایی که ۱۲۰۰۰ نفر از مردم عادی را به قتل رساندند تا رژیم ایران را قانع کنند تا با آنان تعامل نمایند.
از آنجا که سالهاست از سرنوشت رهبر اصلی این گروه خبری در دست نیست، مریم رجوی رهبری سازمان را در دست دارد و جنایت های خود را با هماهنگی سازمان های جاسوسی اسرائیلی و غربی پی گیری می کند. اما جدای از بخش تروریستی، این سازمان دست به انجام فعالیت های در زمینه فرهنگی و اجتماعی زده است تا به خیال خود در صورتی که حکومت فعلی ایران تغییر کرد خود را درون حلقه نظام حاکمیتی نماید و آرزوی خود یعنی بدست گرفتن قدرت را محقق نماید. از جمله این اقدامات فرهنگی ایجاد شبکه ماهواره ای منافقین، حضور در رسانه های اجتماعی اینترنتی مانند فیس بوک، بالاترین و پالتاک، ایجاد سایت های خبری، و ایجاد دفاتر و نهاد های به ظاهر بشردوستانه و حقوق بشری در کشورهای اطراف ایران به منظور ارتباط گیری با ایرانیان مهاجر و خارج نشین است که تا به حال نتوانسته است لکه ننگ ابدی خیانت را از دامن این سازمان تروریستی حتی کمرنگ کند!
جدیدترین توطئه این سازمان مخوف برای سفید کردن خود را می توانید در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش مشاهده کنید. متذکر می شوdم به هیچ عنوان این چهره در صدد نام بردن از این سازمان نیست و فقط در پی ایجاد یک تصویر مثبت از بانوانی با این ظاهر (مریم رجوی) دارد. بانگاهی کوتاه به ظاهر ارمیا و شباهت او به مریم رجوی می توانیم به این موضوع پی ببریم. تاکید می کنdم هدف فقط و فقط کاشتن یک ذهنیت خوب از این چهره در ذهن بینندگان است.
نام: اورینب
نام خانوادگی: مشایخی
متولد: اردیبهشت ۱۳۶۰
نام پدر: ح.مشایخی
نام مادر: ف.شهبازی
خواهر ایشون: ع.مشایخی
متولد: ۱۳۶۵
همسر اول: سید ع.ش (ساکن اصفهان)
نام فرزند از همسر اول در ایران: علی
طلاق در سال :۸۵
مهاجرت به ترکیه در سال ۸۶
ازدواج دوم: در سال ۸۷
نام همسر دوم: میشائیل هانس
نام فرزندان ازهمسر دوم در آلمان: ارلاوپانا – الیزابت
مادر و پدر ایشان از هم جدا شدند و پدر ایشون هم مجددا ازدواج کردند که مادر ارمیا همسر اول ایشون هستش.
مادر ساکن: ایران-تهران-منطقه نیروی هوائی
محله فعلی خیابان سازمان برنامه
پدر ساکن: ایران-تهران-شهرک غرب
همسر ارمیا با نام میشائیل هانس از مسیحیان جذب شده توسط این سازمان است که همکاری با این سازمان را پذیرفته است.
اورینب مشایخی یا ارمیا در آلمان توسط ۳ خانواده طرفدارن منافقین حمایت مالی می شود پس از معرفی وی به شبکه من و تو۱ مقدمات حضور وی برای شرکت در این شوی تلویزیونی انجام می شود. وی پس از گذراندن دوره های آواز و شناخت دستگاه های موسیقی وارد آکادمی موسیقی گوگوش شد. لازم به ذکر است این شخص به گونه ای انتخاب شده است که از هر نظر در فضای مجازی بدون سابقه قبلی است. شخصی که حتی یک ایمیل و پروفایل در هیچ سایتی ندارد. این درحالی است که بقیه هنرجویان حاضر در آکادمی حضور فعالی در اینترنت هستند.

۲۰ نظر

 1. واقعاً متاسفم برای برخی دوستان چرا شماها اینقدر زود باورید چرا نمیخواید حقایقو بفهمید مگه هرچی شبکه های خارجی بگن راست و درسته ؟
  کدوم شبکه خارجی ایرانی از ما و کشورمون خوب گفته؟ کدومشون به معنای واقعی خواسته به کشورش کمک کنه؟
  دوستان خواهش میکنم کمی واقع بین باشید همه چی رو نذارید به حساب صفحه گذاشتن و بدگویی کردن از دیگران؟
  ما حق داریم از خودمون دفاع کنیم حق داریم نذاریم هرکسی درباره کشورمون نظر بده
  من زمانی که یادم میاد این منافقای بی ناموس حرم امام رضا رو بمب گذاشتن و من تیکه های بدن هموطنامو دیدم دلم آتیش میگیره . بچه هایی که بی گناه سوختند. شما از اینا حمایت میکنید شما به اینا میگید انسان ؟ شما فک میکنید اینا دلشون به حال من و شما میسوزه ؟
  اینا باید از ریشه نابود شن . پس هیچی غیرممکن نیست از این دسته آدما.
  امیدوارم تا زنده ام نابودیشونو ( منافقین ) ببینم

 2. مرگ بر منافق
  مرگ بر این آدمای کثیف که نمیخوان دست از سر ملت شریف ایران بردارند
  الهی که نابود شن ، قیمه قیمه شدنشونو ببینیم
  دلم میخواد بگیرم خفه شون کنم این لجنای آشغالو

 3. ba salam man fekr mikardam ke in hejab ye siyasat bashe vali fekr nakonam ta in had

 4. *سلام من عاشق ارمیا هستم باید بگم همه ی اهنگاش وعکس هایش را دارم *

 5. *سلام جدن میگم : من عاشق ارمیا هستم باید بگم همه ی اهنگاش وعکس هایش را دارم *

 6. مگه ندیدین قسمت۲یا۳که صداش گرفته بودگفت به خاطرایرانه تازگیا ایران بودم آیاکسیکه عضومنافقینه میتونه توایران رفت وآمدداشته باشه؟

  • سلام یاس
   والا اگه یادتون باشه ماه عسل سال پیش چند تا منافق دعوت کرده بودند که توبه کرده بودند و تو ایران داشتند راحت زندگیشون میکردند .
   ضمنا ایران که اونایی که تو این گروه زندگی میکنند رو نمیتونه دستگیر و بکشه . فقط در صورت انجام هر حرکت خاصی از اونا باهاشون برخورد میکنه .
   و باز هم ضمنا فاش شدن هویت ایشان بعد از جریان آکادمی بود .
   برای من جالبه خود ایشون با این مدارک و مستندات قانع شده اما مردم ایران هنوز قانع نشدند .
   خودش اصلا پیگیر نشد اما ایرانیا میخوان با این مدارک باز هم ایشون رو از زیر این حرف فراری بدن .
   واقعا جالبه

 7. سلام چرا صفحه عکسای مجید خرابه؟‌خواهش می کنم درستش کنین :(((((((((

 8. واقعا براتون مناسفم اگه کسی دیگه جز ارمیا هم برنده میشد مطمئنم همین ها رو میگفتید مثل سال قبل که مهران برنده شد اصلا شما ها کمبود دارین شما ایرانی نیستین ایرانی با غیرت کسی که به هموطنانش تو کشور غریب دلداری بده به فکرشون باشه اگه اینو تو سایت نمایش ندین واقعا دو رو هستید

  • سلام عاشق ارمیا
   خب شما حرفاتون روگفتید بذارید ما هم حرفامون بگیم .
   من به شخصه دل برای ی منافق نمیسوزونم .
   کسی با آقا مهران که سال پیش اول شد کاری نداشت .
   اینکه یک دختر باحجاب میاد و با وجود اشخاصی که بسیار سرتر از اون هستند که یکیشون آقا مجید بود که بعد گذاشتن مطلبی که در مورد بیوگرافی و عکساشون تو سایتم بود تا الآن بالغ بر ۳۰ تا نظر داشته و همه ازش تعریف کردن و میگن باید اول میشد و خانم ارمیا که کم نظر داشته اول میشه خب یه مقدار برای من سایت نویس شک برانگیزه .
   اگه قراره من برای همه ایرانی های خارج از کشور دل بسوزونم پس باید برای مریم رجوی هم دل بسوزونم که ایشون با کشتن جوونای ما برای ما دل میسوزونه .
   دیگه خود ارمیا قبول کرده این قضیه رو چرا شما ازش دفاع میکنید ؟
   اگه اطلاع رسانی از دشمنان دین و فرهنگ کشورمون دورویی هست، قبول من دوروام .

 9. من طرفدارش نبودم و دوست داشتم مجید ببره ولی خدا رو خوش نمیاد انقدر راحت پشت سر مردم صفحه میزارین. مگه تا حالا آزارش به کسی رسیده؟ آخه از کجا انقدر مطمعنین که واقعا این حرفا حقیقت داره شاید شایعه باشه. می دونین که شایعه ساختن و خراب کردن آدما از آب خوردن هم آسونتره. این بنده خدا تنها گناهش این بوده که محجبه ست همین. وگرنه انقدر واسش حرف در نمیوردن

  • سلام سارا خانم
   ببینید این شایعه نیست چون تحقیق شده و حتی دوستاش هم اینو تایید کردن .
   ما اهل صفحه گذاری پشت سر کسی نیستیم .
   ایشون گناهشون باحجاب بودن نبود و نیست گناهشون سواستفاده از حجاب و استفاده از حجاب برای زدن مخ دخترای باحجاب بوده .
   نمیدونم جریان دیسکوی محجبه های ترکیه به گوشتون خورده یا نه اما اونا هم مورد طنزی بودن برای مسلمونا چون دارن از حجاب سواستفاده میکنن .

 10. دوستام طرفدارش بودند اما من طرفدار مجید بودم و به همین دلیل ازش خوشم نمی آمد چون اول شده بود

 11. a baba a baba.aman azdaste in tahajome farhangi

 12. سلام،ممنون از شما که حقیقتو گفتین ،نمیدونم چرا بین دخترا این همه طرفدار داره این آکادمی

  یا علی

 13. واقعا؟؟؟!!!!!!
  من و خانوادم و کل شهرمون عاشق صدا و شرم و حیای این خانوم شده بودیمااا
  عجب روزگاریه
  والااااا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

93 − = 85

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

به این مطلب امتیاز بدهید :

 

 

به سایت نيوزكده امتیاز بدهید :